d5ef5d918ba61ce9bfff2fff334287fd.svg  +420 604 926 000        d3ec1980e56536e6a6991f4458946fcf.svg  harfa@harfa.com        Naše prodejna v Praze        Servis a opravy

Korg KONNECT

doprava zdarma
Korg KONNECT

Přenosný a výkonný zesilovač s vysoce kvalitním zvukem.    více

Cena za 1 ks vč. DPH: 13 970 Kč
Doprava zdarma
květen2020
Výrobce: Korg
Kód produktu: KRKONNECT
/korg-konnect-e2010.htm
Popis

Korg KONNECT

KONNECT

Přenosný ozvučovací systém

Připojte cokoliv k tomuto samostatnému reproduktoru. Přenosný a výkonný zesilovač s vysoce kvalitním zvukem.

KONNECT je přenosný all-in-one stereo PA systém, který poskytuje komplexní řešení pro ozvučení a praktické funkce. V jednom zařízení tak najdete všechno, co potřebujete pro živé hraní, DJ vystoupení, přehrávání hudby nebo ozvučení různých typů akcí (party, taneční exhibice, semináře nebo prezentace).

Díky jasnosti, nesrovnatelnou s jakýmkoliv kompaktním reproboxem, poskytuje KONNECT výkonné basy a celkovou hlasitost. Současně KONNECT nabízí pohodlné rozhraní, které lze snadno pochopit a ovládat, množství EQ presetů určených pro jakýkoli zdroj (funkce VOICE) a podporu bezdrátového ovládání ze smartphonu nebo tabletu.

Přenosný KONNECT je snadný způsob, jak získat kdykoli a kdekoli skvělý zvuk.

Multifunkční ozvučení užitečný v různých situacích.

Pro DJ party s přáteli
Zažijte silný zvuk KONNECTu pro taneční hudbu. S vysokou hlasitostí, které nebudete věřit, že vychází z kompaktního all-in-one stereo reproduktoru typu "vše v jednom", budete mít čistý a silný zvuk s bohatými basy.

Pro útulné představení v kavárně
V kavárně nebo restauraci, která nemá zvukový systém, je KONNECT ideální volbou pro zpěváka-instrumentalistu nebo hudební duo. S bohatou nabídkou vstupních konektorů můžete připojit mikrofony pro zpěv, kytary, klávesy nebo jiné nástroje a využít velkorysý výběr předvoleb EQ (funkce VOICING),abyste okamžitě získali skvělý zvuk.

Na semináře nebo přednášky
KONNECT se hodí na zvučení akcí jako jsou výstavy, semináře nebo prezentace. Při přednáškách lze připojit a používat dva mikrofony, současně lze využívat doprovodné audio nebo hudbu. Díky kompaktním rozměrům přitom zesilovač snadno dopravíte tam, kam je potřeba.

Pro taneční lekce nebo cvičení
Během tanečních lekcí nebo při cvičení využijete možnost streamovat přes Bluetooth hudbu přímo ze svého smartphone. Instruktor může navíc používat připojený mikrofon. Ovládání zesilovače přitom snadno zvládnou i ti, kteří s hudebním vybavením nemají zkušenosti.

Ohromující výkon a čistota zvuku

KONNECT nabízí úžasně výkonný zvuk, který překračuje jeho třídu. Zatímco zůstává lehký a kompaktní, dosahuje vysokou hlasitost vhodnou pro jeviště. Vybaven 6,5 palcovým středobasovým a dvěma výškovými reproduktory dosahuje výkon až 180 W. Bassreflexová konstrukce poskytuje bohaté basové pásmo, se kterým dosáhnete výkonný průrazný zvuk.

KONNECT navíc dosahuje jasného zvuku s vynikajícím oddělením. Tajemství této schopnosti spočívá v špičkové technologii SHARC DSP a 32bitovém digitálním zpracování. Zažijte přesné ovládání fází v all-in-one stereo reproboxu, pečlivě navržený crossover spojující vysoko a nízkofrekvenční rozsahy, obvody snižující hladinu šumu a vynikající rozlišení, které přináší jemné náběhy a jiskřivou jasnost. Nejnovější technologie a know-how společnosti Korg zajišťují, že celý zvukový rozsah bude reprodukovaný ve vysoké kvalitě, která soupeří se studiovými monitory.

Snadné ovládání, které může každý pochopit

Kromě přehledného a jasného uspořádání panelu, každá funkce odpovídá jednomu knoflíku nebo spínači. KONNECT je navržen s rozhraním, které bude intuitivní i pro ne-hudebníky. K dispozici jsou čtyři vstupní kanály, které lze použít jak pro mikrofony / zvukové zdroje, i nástroje. Každý kanál je vybaven nezávislým ovládáním hlasitosti

Koncept all-in-one kombinuje mixážní pult, výkonový zesilovač, reproduktory, multiefektovou jednotku a omezovač zpětné vazby do jediného zařízení. To eliminuje mnohé komplikace s používáním konvenčního PA systému, jako je náročný převoz, potřeba propojovacích kabelů, hledání nejlepšího umístění reproduktorů nebo potřeba pomocníka při sestavování. Pevná přední mřížka také chrání reproduktory před nárazy během přepravy. K dispozici je ruční držadlo, které umožní jednoduchý přenos jednou rukou a stylový, high-tech design.

Jediné tlačítko pro výběr nejlepšího zvuku na každou situaci

Získání optimálního zvuku pro daný prostor obvykle vyžaduje technické skúsenosti zvukového technika. KONNECT je však vybaven funkcí VOICING, která umožňuje výběr nastavení komplexních ekvalizačních presetů, které optimalizují zvuk nástrojů nebo hudby přehrávané v pozadí – jednoduše otáčením jediného knobu. Nyní je pro každého snadné získat dokonalý zvuk.

KONNECT nabízí pět typ presetů: MUSIC je pro poslech hudby s výkonným zvukem, MALE VOCAL a FEMALE VOCAL jsou optimalizovány pro vokály a řeč, ELECTRIC GUITAR a ACOUSTIC GUITAR jsou určeny pro hru na kytaru. Použitím speciální KONNECT App můžete vybrat z ještě širšího rozsahu 17 typů, včetně BASS GUITAR a KEYBOARD.

Tyto VOICING presety jsou pečlivě nastaveny pomocí EQ s pěti pásmy: Lo, Lo Mid, Mid, Hi Mid a Hi. Pro každou předvolbu je pečlivě nastaven gain, hodnota Q, frekvence a křivka každého jednotlivého pásma, aby bylo dosaženo ideálního výsledku ekvalizace pro danou konkrétní situaci. Jednoduchým otočením jednoho knobu může každý uživatel snadno dosáhnout optimálního zvuku v různých situacích, včetně zpívajícího hráče, malé kapely, taneční hudby nebo různých dalších událostí.

Dálkové ovládání ze smartphonu

S rozšířením digitálních mixpultů v posledních letech se bezdrátové ovládání pomocí tabletu stalo nutností i na profesionálních pracovištích. KONNECT také umožní připojit přes Bluetooth speciální aplikaci KONNECT (podporuje iOS 8.1 a Android 5.0 nebo vyšší) a dálkově ovládat zařízení pomocí smartphonu nebo tabletu. KONNECT lze snadno ovládat z libovolného místa poslechu, aniž byste jej museli nastavovat na zadní straně přístroje.

Kromě toho aplikace KONNECT potěší jak lidi, kteří nemají zkušenosti s mixováním, tak i lidi, kteří mají rádi detailní nastavení podle vlastního vkusu. Můžete přepínat mezi režimem STANDARD a jeho jednoduchou strukturou parametrů a režimem ADVANCED, který umožňuje provádět podrobnější nastavení parametrů.

Použití aplikace KONNECT také rozšiřuje funkce KONNECT. Přidává bohatou škálu VOICING předvoleb a efektů nad rámec toho, co lze vybrat na panelu, a navíc podporuje podrobnější nastavení parametrů, stejně jako nastavení solo a mute. Také můžete uložit svoje vlastní nastavení míxu do tří "scén". Při máte akce na různých místech, nebo na akci více vystupujících, můžete tuto funkci použít k uložení nastavení ze zkoušky a okamžitě je vyvolat průběhu samotného vystoupení.

Stáhněte si aplikaci KONNECT

Bezdrátové přehrávání hudby přes Bluetooth

Kromě velkého výběru vstupů podporuje KONNECT také Bluetooth audio (kanály 3/4). Může být využito pro přehráváni podkladů pro živé vystoupení, DJing na párty, hudbu na pozadí při přednášce nebo choreografii na taneční akci. Bez komplikovaných kabelových připojení můžete přehrávat hudbu jednoduše bezdrátově pomocí smartphonu nebo tabletu.

Vysoce kvalitní efekty

Efekty jsou nedílnou součástí živých vystoupení. Díky high-endovému SHARC DSP poskytuje KONNECT vysoce kvalitní efekty s nesrovnatelným zvukem. Jednotka nabízí master reverb a jediným knobem snadno nastavíte typ reverbu a jeho úroveň.

Pomocí KONNECT App můžete provést nastavení reverbu individuálně pro každý kanál, a dále přidává každému kanálu další tři typy efektů (kompresor, chorus, delay). Zvuk si tak můžete optimálně přizpůsobit pro nejrůznější zdroje, jako jsou zpěv, kytara nebo klávesy.

Různé funkce užitečné v každé situaci

Potlačovač zpětné vazby
KONNECT je vybaven odstraňovačem zpětné vazby (kanály 1/2) na potlačení akustické zpětné vazby. Proto se nemusíte trápit s umístěním reproduktoru a mikrofonu.

Center cancel
Při přehrávání hudby můžete použít funkci center cancel (kanály 3/4) na utlumení vokálu a kytary. To je účinný způsob k vytvoření karaoke pro zpívajícího instrumentalisty, sólového umělce, nebo na optimalizaci skladby pro její pouštění v pozadí.

Fáze a panorama
Pokud invertovaná fáze způsobí utlumení zvuku, můžete použít funkci přepínače fáze na její otočení. Také je zde funkce panoramatu na nastavení pravo / levého vyvážení (obě funkce jsou dostupné pouze přes KONNECT App).

Umístění na reproduktorový stojan

KONNECT můžete postavit na podlahu, ale jeho 35 mm montážní otvor umožňuje jeho umístění na reproduktorový stojan. S použitím zvlášť prodávaného reproduktorového stojanu (ST-S80) lze vytvořit ideální poslechové prostředí v odpovídající výšce a pozici.

Taška pro snadnou přepravu

Můžete si zvlášť přikoupit pro kompaktní KONNECT speciálně navrženou tašku na přenášení (SC-KONNECT). Má kapsu na uložení napájecího a dalších kabelů, takže můžete pohodlněji přenášet váš systém na místo použití.

Technické specifikace

VOICING Types

5 *1 REVERB Types 4 FX Types 3 *2 Scene memories 3 *2 Others Feedback suppressor, Center Cancel (channel 3/4),Phase switch function  *2, Panning function  *2
Channel 1 MIC jack *3 XLR type (Balance),6kΩ, nominal level -20dBV LINE jack *4 6.3mm (1/4”) monaural phone jack (Unbalance) with MIC/LINE switch
LINE: 3.5kΩ, nominal level -20dBV, MIC: 7.5kΩ, nominal level 0dBV Channel 2 MIC jack *3 XLR type (Balance),6kΩ, nominal level -20dBV LINE jack *4 6.3mm (1/4”) monaural phone jack (Unbalance),7.5kΩ, nominal level 0dBV Channel 3/4 L/MONO INPUT jack 6.3mm (1/4”) monaural phone jack (Unbalance),15k/7.5kΩ, nominal level 6dBV R INPUT jack 6.3mm (1/4”) monaural phone jack (Unbalance),15kΩ, nominal level 6dBV STEREO INPUT jack 3.5mm (1/8”) stereo mini phone jack (Unbalance),15kΩ, nominal level 6dBV
Wireless Method Bluetooth (A2DP Sink) *5
Bluetooth low energy Output Power for Woofer Max 140W (PEAK) Output Power for Tweeter Max 20W x 2 (PEAK) Frequency Response (-10 dB) 55Hz–20kHz Speakers 6.5” + 1” x 2 (16.5 cm + 2.5 cm x 2) Power Supply AC adapter (DC 20 V or 24 V) Current Consumption 1.5 A Dimensions (W x D x H) 452 mm x 225 mm × 232 mm/17.80” x 8.86” x 9.13” Weight 5.3 kg/11.68 lbs. Speaker stand mounting diameter 35 mm / 1.38" Included Items AC adapter Accessories (sold separately) Carrying bag (SC-KONNECT),Speaker stand (ST-S80S)
*1 It is available to select more types when KONNECT app is used.
*2 It is only available to set when KONNECT app is used.
*3 When the condenser mic is used, please use the external Phantom power.
*4 When the guitar with passive pickups (i.e. without an internal pre-amp) is used, please connect the guitar via the pre-amp or effect processor.
*5 Bluetooth is input to channel 3/4.
VOICING: 5 types when using KONNECT alone MUSIC (GENERAL),MALE VOCAL, FEMALE VOCAL, ELECTRIC GUITAR, ACOUSTIC GUITAR VOICING: 17 types when using KONNECT app MUSIC (GENERAL),MUSIC (ROCK/BLUES),MUSIC (JAZZ),MUSIC (CLASSIC),MUSIC (COUNTRY),MALE VOCAL, FEMALE VOCAL, ELECTRIC GUITAR, ACOUSTIC GUITAR, E GUITAR CAB SIM, BASS, SLAP BASS, KEYBOARD, RHYTHM MACHINE, CAJORN, BRASS, WOODWIND REVERB: 4 types SMALL, MEDIUM ,LARGE, LARGE & BRIGHT FX: 3 types when using KONNECT app COMPRESSOR, CHORUS, DELAY
* The Bluetooth is registered trademark of Bluetooth SIG, Inc.
* Apple, Mac, iPad, iPhone, iPod touch, iTunes are registered trademarks of Apple Inc.
* Android and Google Play are registered trademarks of Google Inc.
* All products names and specification names are trademarks or registered trademarks of their respective owners.
* Appearance and specifications of products are subject to change without notice.
/product-action/increment-product-view-count?productId=2010

Doprava zdarma

objednávky nad 3 000 Kč

Opravy a servis

více informací

Prodejna v Praze

Koněvova 142, Praha 3

Odborné poradenství

osobně i po telefonu