d5ef5d918ba61ce9bfff2fff334287fd.svg  +420 604 926 000        d3ec1980e56536e6a6991f4458946fcf.svg  harfa@harfa.com        Naše prodejna v Praze        Servis a opravy

MV50 Rock kytarový zesilovač

doprava zdarma

novinka mezi zesilovači    více

Cena za 1 ks vč. DPH: 5 790 Kč
Doprava zdarma
do 3 dnů
Výrobce: Vox
Kód produktu: MV50AC
Popis

MV50 Rock kytarový zesilovač

Něco takového jste ještě neviděli! MV50 je skutečná novinka mezi zesilovači.

Nenechte se zmýlit jeho rozměry a vzhledem, MV50 je skutečně úplně nový koncept mezi kytarovými zesilovači. Se svými 50W poskytuje MV50 zcela dostatečný výkon srovnatelný s běžnými lampovými zesilovači. Díky MV50 tak můžete mít zvuk pravého lampového zesilovače po ruce kdekoliv, ať už doma, ve studiu nebo na pódiích.

Předzesilovač osazený revoluční novou lampou Nutube.

Nutube je revoluční nová lampa, která se od svého první představení v roce 2015 setkává s vynikajícími ohlasy a obdivem. Unikátní analogový předzesilovač u MV50 je vybaven právě touto lampou, takže dosahuje naprosto autentického zvuku, příznačného pro klasické lampové zesilovače. Naši inženýři dokázali z potenciálu této lampy vytěžit maximum a s její pomocí následně zkonstruovali tento miniaturní zesilovač. Svými rozměry je sice malý, ale svým zvukem patří naprosto rovnocenně do rodiny kvalitních lampových zesilovačů.

Nutube

Nutube pracuje podobně jako běžná triodová lampa. A stejně jako tradiční lampy také dokáže generovat charakteristické tónické přesahy. Díky aplikaci své vlastní jedinečné technologie zkrátka dokázala společnost Noritake Itron Corp., která je pobočným závodem Noritake Co. Ltd, vytvořit lampu s malými rozměry a nízkou spotřebou, která ovšem jinak svojí kvalitou může bez obav soupeřit s běžnými lampami.

Tři různé verze: Clean, AC a Rock

Kytaristé hrající různé žánry pochopitelně preferují taky navzájem odlišný tón svých nástrojů. Proto MV50 nabízí tři různé modely, které vyhoví požadavkům hráčů všech stylů. Zvuk varianty „Clean“ je čistý a nezkreslený, „AC“ nabízí charakteristiky příznačné pro zesilovač VOX AC30, zatímco verze „Rock“ přináší agresivnější high gain tóny. Vyberte si mezi variantami MV50 přesně takovou, která se hodí k vašemu hernímu stylu, nebo si je pořiďte klidně všechny tři!

Design, plně vycházející z filozofie analogových zařízení

Obvody pro MV50 byly navrženy tak, aby byly v souladu s celkovým konceptem analogových zařízení, tomu také odpovídají jednotlivé použité komponenty. Počínaje lampou Nutube také další obvody sestávají z řady dalších analogových součástí. MV50 navíc obsahuje speciálně navržené obvody s variabilní funkcí, díky nimž zesilovač dokáže přesněji reprodukovat dynamický charakter klasického lampového zesilovače. Výsledkem tohoto unikátního designu je nefalšovaný kytarový tón plně srovnatelný s nejlepšími lampovými zesilovači.

Koncový zesilovač u MV50 přesně reprodukuje dynamiku a feel klasických lampových zesilovačů

MV50 nabízí spolehlivý a efektivní koncový zesilovač třídy D. Jelikož je tento koncový zesilovač navržen speciálně tak, aby byl maximálně kompatibilní s unikátními obvody MV50, může následně podávat zvuk produkovaný předzesilovačem a lampou Nutube naprosto věrně. Koncepce předzesilovače u modelu „AC30“ a „Rock“ navíc dokáže zachytit proměnlivý charakter zvuku, typický pro lampové zesilovače. Tento obvod je zkrátka nezbytný pro dynamicky znějící lampové zesilovače a stará se o přirozeně znějící overdrive. MV50 tuto filozofii plně zachovává a nabízí tak naprosto autentický herní zážitek. Jen u modelu „Clean“ jsme tenhle obvod vynechali, aby se co nejvíc snížilo případné zkreslení tónu a výsledný zvuk byl tedy co nejčistší.

EQ přepínač zajistí optimální zvuk podle velikosti vašeho reproboxu

Pokud používáte menší reprobox, hrozí že zvuk přijde o spodní low-end a naopak se příliš zvýrazní vysoké frekvence. Takže pokud máte připojen takový menší reprobox jako je třeba nový VOX BC108, můžete nastavit EQ přepínač do polohy DEEP a získat tak bohaté spodky, zatímco se potlačí přílišné zvýraznění výšek. Aby byl zvuk optimální naopak taky s většími reproboxy, jako jsou třeba standardní bedny se čtyřmi 12-palcovými reproduktory, nabízí dál přepínač EQ polohu FLAT. Díky tomu můžete plně využívat potenciál MV50 s různými typy reproboxů.

Emulace reproboxu je ideální pro přímé nahrávání

Protože MV50 má také linkový výstup a výstup na sluchátka, můžete ho napřímo připojit do mixpultu nebo audio rozhraní a používat ho pak jako zesilovač pro nahrávání. MV50 má navíc obvod umožňující simulovat ozvučnou skříň, včetně jejích charakteristik a efektu proudění vzduchu. Tato simulace byla přitom navržena zkušenými zvukovými inženýry a použito při ní bylo špičkové vybavení, takže můžete nahrávat ve studiové kvalitě.

Ideální zesilovač pro nové reproboxy VOX BC108 a BC112

BC108 je malý reprobox osazený jedním 8-palcovým reproduktorem, který je ideální pro připojení na MV50. Se svým pečlivě vybraným reproduktorem a polootevřenou tzv. semi-open-backed strukturou nabízí silný, výrazný tón, který byste u takto malé bedny nejspíš nečekali. Větší BC112 je vybaven 12” Celestion V-Type reproduktorem a rovněž semi-open back konstrukcí, kdy reproduktor je montován zepředu, což zaručuje širší pokrytí a celkově lepší ozvučení.
Reproboxy zvládnou až 25W@8Ω výstup, paralelním propojením dvou beden lze výkon navýšit až na 50W@4Ω, kdy už naplno využijete taky potenciál zesilovače MV50.

 

 

 

 

 

 

Vstupy/výstup: 1 x vstup, 1 x výstup linka/sluchátka, 1 x výstup reprobox
Preamp
: Nutube 6P1
Výstupní výkon
: Max. 50W RMS do 4 ohmů, 25W RMS do 8 ohmů, 12,5W RMS do 16 ohmů
Napájení
: AC adaptér DC19V
Spotřeba proudu
: 3,43A
Rozměry
(š x h v): 135 x 75 x 100 mm
Hmotnost
: 540
Dodává se s
: AC adaptér, napájecí kabel

 

Doprava zdarma

objednávky nad 3 000 Kč

Opravy a servis

více informací

Prodejna v Praze

Koněvova 142, Praha 3

Odborné poradenství

osobně i po telefonu