d5ef5d918ba61ce9bfff2fff334287fd.svg  +420 604 926 000        d3ec1980e56536e6a6991f4458946fcf.svg  harfa@harfa.com        Naše prodejna v Praze        Servis a opravy

Vox V846-HW wah pedál

Vox V846-HW wah pedál

Znovuvzkříšení klasického wah pedálu VOX 846. Ručně letované pájecí desky, True bypass.    více

Cena za 1 ks vč. DPH: 4 290 Kč
Na dotaz
Kód produktu: VXV846HW
/vox-v846-hw-wah-pedal-e1934.htm
Popis

Vox V846-HW wah pedál

VOX V846-HW Wah Pedal

Ručně pájený wah wah pedál.

Legendární kvákadlo V846 je zpátky silnější než kdy dřív. Představujeme vám V846-HW: dokonalý wah wah pedál pro zvukové fajnšmekry, který má ručně letovanou pájecí desku a je vybaven špičkovými komponenty.

Vlastnosti a hlavní přednosti:

 • Znovuvzkříšení klasického wah pedálu VOX 846, který je oblíben kytaristy po celém světě
 • Ručně letované pájecí desky neobsahují ani jeden tištěný obvod
 • True bypass obvod eliminuje při sepnutí ztrátu zvukové kvality
 • Speciální vintage cívka typu Halo reprodukuje věrně zvuk klasického V846
 • Nový VOX potenciometr poskytuje dokonalou kontrolu a vysokou spolehlivost
 • Nízko-šumové karbonové odpory (vyrobeny v Japonsku firmou KAMAYA ELECTRIC CO., LTD)
 • Vysoce kvalitní polyesterové foliové kondenzátory
 • Šlapka pedálu vyrobena firmou Carling Technology – vybrána pro svou odolnost a příjemný pocit pro hráče
 • Masivní a spolehlivé jacky vyrobené firmou Switchcraft®


VOX vyrobil první kvákadlo na světě v šedesátých letech a navždy tím změnil zvuk rockové hudby. V roce 1967 si všichni kytaristé spěchali koupit původní kvákadlo V846 s nezaměnitelným zvukem VOX. V846 si od té doby vydobylo své místo v rockové historii, neboť se jeho zvuk objevil v nespočetných legendárních skladbách a koncertech, včetně slavného koncertu Jimiho Hendrixe ve Woodstocku v roce 1969.

A teď jsme zpět v roce 2011, o čtyřicet let později ve žhavé současnosti. V846 zažívá svou obnovenou premiéru jako V846-HW – ručně letované kvákadlo. Zatímco klasický tón kvákadla je nezpochybnitelný, V846-HW nebylo vyrobeno jen jako kopie historického kousku, ale píše novou kapitolu pro budoucnost. Jak již napovídá jeho jméno, V846 obsahuje ručně letované pájecí desky. Jen u toho se ovšem VOX nezastavil. Každý komponent, včetně cívek, odporů, kondenzátorů nebo potenciometrů, byl pečlivě vybrán, aby odpovídal nejvyšším nárokům na spolehlivost a zvuk. Vlastně byl přidán i true bypass obvod. Efekt je uložen v litém pískovaném boxu se zvrásněným povrchem. V846-HW je dokonalou kombinací světoznámé technologie VOX s klasickými i moderními vlastnostmi, díky čemuž má toto kvákadlo lepší zvuk než kterékoliv jiné v celé historii.

Ruční letování

Vnitřní obvody V846-HW v sobě nemají ani jeden tištěný spoj. Ruční letování, kterého je použito u tohoto výrobku, vyžaduje velkou řemeslnou zručnost, technickou dovednost a precizní manuální zpracování. Ruční letování, jež je tak náročné na přesnost provedení, zaručuje ideální a efektivní cestu signálu. Díky tomu je ve výsledném tónu slyšet každá nuance doteku kytaristy.

True Bypass

Protože bylo toto kvákadlo vyrobeno pro zvukové puristy, musí tu být přítomen i obvod True Bypass. Ve chvíli, kdy je efekt vypnut, nesmí docházet k žádnému nežádoucímu zabarvení zvuku nebo ke ztrátám zvukové kvality.

Vintage cívka, plynulý potenciometr pedálu

Cívka je srdcem každého kvákadla. V846-HW využívá speciálně upravenou vintage cívku typu Halo. Pečlivě vybíraný materiál pro magnetické jádro a vinutí zaručuje dokonalou reprodukci původního zvuku V846. Zvuku, který se stal vyhledávaným mnoha kytaristy po celém světě. Potenciometr pedálu je speciálně vyvinut firmou VOX a poskytuje charakteristickou odezvu a aby víc vydržel, je zataven. Díky pozoruhodně plynulému pohybu od první fáze pohybu pedálu – fáze, která je pro klasické pedály poněkud problematická – je zaručena citlivá odezva s bezkonkurenčně vysokým stupněm kontroly.

Špičkové komponenty nabízejí maximální zvukový potenciál

Uhlíkové odpory (vyrobené v Japonsku firmou KAMAYA ELECTRIC CO., LTD) jsou využívány pro svou extrémně nízkou hlučnost a pro nezkreslený zvuk. Stejně jako v ručně letovaných aparátech VOX i u kvákadla je použito vysoce kvalitních, filmových polyesterových kondenzátorů. Špičková šlapka pedálu je vyrobena firmou carling Technologies a byla vybrána jak pro svou spolehlivost, tak pro pohodlnost došlapu. Vstup a výstup jsou tu v podobě jacků od firmy The Switchcraft®, které jsou známy pro svou robustnost, jednoduchou konstrukci a vysokou spolehlivost. Všechno dohromady přispívá k špičkové výbavě V846-HW a vytváří ideální podmínky ke hře na kvákadlo VOX.

 

VOX V846-HW Wah-Wah Specifikace

 • Vstup a výstup: vstup 1/4" jack, výstup 1/4" jack.
 • Napájení: 9V baterie
 • Rozměry: (Š x H x V): 10,2 x 25,3 x 8,0 cm
 • Váha: 1.300g (bez baterií)
 • Dodávané příslušenství: Speciální měkké pouzdro

* Specifikace a vzhled jsou předmětem změn bez předchozího upozornění.

/product-action/increment-product-view-count?productId=1934

Doprava zdarma

objednávky nad 3 000 Kč

Opravy a servis

více informací

Prodejna v Praze

Koněvova 142, Praha 3

Odborné poradenství

osobně i po telefonu