d5ef5d918ba61ce9bfff2fff334287fd.svg  +420 604 926 000        d3ec1980e56536e6a6991f4458946fcf.svg  harfa@harfa.com        Naše prodejna v Praze        Servis a opravy

Yamaha CP1 stage piano

doprava zdarma
Yamaha CP1 stage piano

To nejlepší z akustických a vintage elektrických pián na poslech i na dotek - CP1 je vlajkovou lodí Yamahy pro náročné profesionály.    více

Cena za 1 ks vč. DPH: 125 000 Kč
Doprava zdarma
Na dotaz
Výrobce: Yamaha
Kód produktu: CP1
/yamaha-cp1-stage-piano-e1109.htm
Popis

Yamaha CP1 stage piano

Funkce

Nové jádro tónového generátoru SCM (Spectral Component Modeling) pro expresivní akustická a elektrická piána

 

Nový unikátní systém tónového generátoru SCM (Spectral Component Modeling) věrně reprodukuje 17 zvuků akustického a vintage elektrického piána a nabízí mnohem lepší hratelnost, než kdykoli předtím. *Systém SCM přichází se zcela jinou technologií generování zvuku, než Yamaha kdykoli předtím používala. Kombinací vzorkování a modelovací technologie je tónový generátor optimalizován pro jednotlivé nástroje, takže dokáže postihnout i jemné nuance různých herních technik převést je na expresivní tón.

Nově vytvořená dřevěná klaviatura NW-STAGE nabízí přirozenou odezvu

 

Pomocí spojení moderní technologie a více než stoleté zkušenosti se stavbou akustických klavírů Yamaha nabízí 88-klávesová dřevěná klaviatura NW-STAGE skvělou hratelnost pro všechny hudebníky. Je zde minimalizována vibrace klaviatury a díky povrchu ze syntetické slonoviny je pocit ze hry na klaviaturu ještě lepší. Tato klaviatura nabízí jedinečný pocit ze hry na skutečná akustická a elektronická piána.

Zcela přizpůsobitelné originální zvuky piána

 

Máte možnost si vytvořit vlastní zvuky akustických a elektrických pián volbou různých komponentů klavírních typů, zesilovačů, efektů technologie SCM (Spectral Component Modeling). Tvorba individuálních zvukových barev je díky této technologie velmi snadná a umožní vám obnovit si krásu vintage zvuků a připravit si unikátní paletu zvuků. Díky vestavěným efektům si můžete nastavit různé další parametry jednotlivých zvuků, jako například tuhost kladívek klaviatury, pro vytvoření ještě rozmanitější škály klavírních zvuků.

Pohodlné nastavování funkcí řídící klaviatury

 

Pomocí funkcí CP1 jako řídící klaviatury, které byly speciálně navrženy pro použití na pódiu, lze klaviaturu rozdělit až do čtyř virtuálních zón, kterým lze přiřadit čtyři různé tónové generátory včetně dalších MIDI nástrojů.

Vytvořeno pro umělce

 

Každá jednotlivá část CP1 byla speciálně navržena tak, aby odrážela závazek Yamahy pro vytvoření nadčasového nástroje s trvalou hodnotou. Klasické dřevěné bočnice a vintage vzhled ovládacího panelu evokuje vzpomínky na legendární klávesy minulosti. Jasný vakuový fluorescenční displej, ovladač hlasitosti z leštěného hliníku a podsvětlené logo Yamaha podtrhující jedinečnost nástroje a špičkovou technologii pod "kapotou". Ovladače, tlačítka a intuitivní uživatelské rozhraní jsou uspořádány pro optimální použití přímo při vystoupení. Všechny tyto konstrukční prvky jsou spojeny do jedinečného celku, který vám bude oporou na každém pódiu.

 

Specifikace

Voices

Maximum Polyphony 128
Tone Generator SCM (Spectral Component Modeling)

Performances

Performances Preset 16 x 3 banky
User 16 x 3 banky
External 16 x 3 banky (USB Flash paměť)
Parts 2
Piano Block 17 typů piana
Modulation Effect Block 10 typů
Power-Amplifier / Compressor Block 8 typů
Reverb 8 typů
Master Equalizer 5-pásmový

Control Interface

Keyboard 88 kláves, klaviatura NW-STAGE (dřevěná vyvážená klaviatura s povrchem ze syntetické slonoviny)
Display 55 znaků x 2 řádky, vacuum fluorescent display (VFD)
Controllers Pitch bend wheel, Master volume, Knobs 1 to 6

Connectivity

Connectors Line Out L/MONO,R (Unbalanced),L, R (Balanced)
Headphones Sluchátkový výstup (stereo-phone)
Foot Switch SUSTAIN, SOSTENUTO, SOFT, ASSIGNABLE
Foot Controller x2
MIDI IN, OUT, THRU
USB TO HOST, TO DEVICE

Size/Weight

Dimensions Width 1,385 mm
Height 173 mm
Depth 420 mm
Weight Weight 27.2 kg

Other

Power Consumption 28W
Additional package contents Napájecí šňůra, Pedálová jednotka, Illustrated Guide to the CP1 booklet, Owner's Manual, Data List booklet, Software DVD-ROM (Cubase AI)

Parametry

Barva černá
Parametry
Barva černá
/product-action/increment-product-view-count?productId=1109

Doprava zdarma

objednávky nad 3 000 Kč

Opravy a servis

více informací

Prodejna v Praze

Koněvova 142, Praha 3

Odborné poradenství

osobně i po telefonu